اتو بخار فیلیپس مدل 2930

جدید

 اتو بخار 2200 وات 2930 فیلیپس

جزییات بیشتر

10 قلم

1,650,000 ریال

افزودن به علاقه‌مندی‌ها

اطلاعات بیشتر

اتو بخار فیلیپس Philips مدل GC2930 با طراحي زيبا و شکیل برای مصارف خانگی بسیار ایده آل می باشد. كفه صاف و بسيار سر اطو كه از جنس استیم گلاید Steam Glide ساخته شده امکان اتوي آسان لباسها را فراهم مي سازد . اتو بخار 2930 دارای توان 2200 وات و با بخار متمرکز 110 گرم در دقیقه می باشد که با وجود چنین قابلیتی عمیق ترین و ریزترین چروکها از بین می رود. همچنین بخار این اتو را با توجه به نوع البسه می توان به آسانی توسط دکمه چرخشی که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده تنظیم و سپس استفاده کرد.
این دستگاه دارای مخزن آب 300 میلی لیتری می باشد که در قسمت جلوی دستگاه نصب شده وبه آسانی می توان آن را زیر شیر آب گرفت و پر کرد. همچنین این دستگاه قابلیت بخار دهی به صورت عمودی را نیز دارد که این عملکرد برای اتو کشی پرده و لباسهای آویزان شده بسیار مناسب می باشد.همچنین این دستگاه به سیستم دائمی ضد رسوب مجهز می باشد که باعث می شود، به هیچ عنوان دستگاه رسوب نکند و اگر هم رسوبی بوجود آمد با فشردن دکمه مربوطه تمامی آنها از بین برود و اتو مانند روز اول نو و تمیز شود. به علاوه به سیستم ضد چکه هم نیز مجهز می باشد که این قابلیت از چکیدن و خیس شدن البسه در دمای بسیار پایین جلوگیری می کند.
طراحی منحصر بفردی که انتهای این اتو دارد به سادگی می توان آن را روی زمین بطور ایستاده گذاشت و دوباره برداشت بدون اینکه اطو بیافتد. در ضمن سیم این دستگاه به طول 2 متر ساخته شده که به راحتی می توان به دور پایه دستگاه پیچید تا سالم بماند و از بین نرود.

نقد و نظرات

هنوز نظری ارسال نشده است.

نوشتن نقد و نظر

اتو بخار فیلیپس مدل 2930

اتو بخار فیلیپس مدل 2930

 اتو بخار 2200 وات 2930 فیلیپس

نوشتن نقد و نظر